Přilepšete si u nás! Jak na to?

LÍBÍ SE VÁM MYŠLENKA LEOFONE? DOPORUČTE LEOFONE SVÝM ZNÁMÝM A POKUD ZAČNOU VYUŽÍVAT SLUŽEB LEOFONE VY DOSTANETE JEDNORÁZOVOU ODMĚNU 500,-KČ! NENÍ TO SKVĚLÉ, NAPŘ. ZA DESET NOVÝCH ZÁKAZNÍKŮ ZÍSKAT 5000,-KČ? STAČÍ VÁM BÝT POUZE SOUČÁST RODINY LEOFONE.

Co z toho plyne dál?

Jak víte, v Leofone si voláme všichni zadarmo, tudíž i s těmito Vámi přivedenými přáteli si budete moci vykládat bez dalších poplatků!

A to není zdaleka vše, to nejlepší na konec! Po celou dobu, co Vámi přivedený zákazník bude využívat služeb Leofone, vy budete PRAVIDELNĚ KAŽDÝ MĚSÍC dostávat odměnu. Kolik si takto můžete měsíčně přilepšit si jednoduše spočítáte podle tabulky odměn, kterou vidíte dole pod textem.

Kde na to bereme peníze?

Je to jednoduché. Vydělané peníze v Leofone téměř žádné nezůstanou, ale rozdají se dál. Myšlenkou Leofone je pomoc druhým. Proto největší část peněz putuje k Vám zákazníkům jako odměna za doporučení. Jedině tak si můžete vydělat. Další hromádka se posílá lidem, kteří potřebují opravdu pomoc ať už dětem léčených na onkologická onemocnění či jiným a ze zbytku se financuje vývoj a provoz Leofone.

Jak na to?

Ze všeho nejdříve je potřeba se zaregistrovat. Při registraci je potřeba jedinečný kód, který získáte tam kde jste se o Leofone dozvěděli. Pokud jste si Leofone našli sami, kód vám rádi přidělíme. Kód používáme pro to, aby jsme věděli komu poslat tu správnou odměnu. Podle něj budeme vědět, který zákazník přišel k Leofone od Vás a na základě toho Vám můžeme vyplatit slíbenou odměnu. Samotná registrace je zdarma a k ničemu Vás nezavazuje.

Jak se zaregistrovat?

Pokud máte kód od někoho, kdo vám Leofone doporučil připravte si jej. Pokud kód nemáte, nezoufejte. Jak je psáno kód vám dáme :-) Spolu s kódem budeme potřebovat i Vaši e-mailovou adresu. Až si vše připravíte, volejte zákaznickou linku 778 161 001 v pracovní dny od 8-15 hod nebo pište na naši e-mailovou adresu info (zavináč) leofone (tečka) cz Vše ostatní už zařídíme. Tak je to jednoduché :-)

Prostor pro vaše dotazy

Napište nám na e-mail: info (zavináč) leofone.cz